Zarabiaj na swoich stronach internetowych, zarejestruj się do sieci afiliacyjnej Dognet

Zarabiaj na swoich stronach internetowych, zarejestruj się do sieci afiliacyjnej Dognet

Nasza sieć afiliacyjna została założona w roku 2012. Od tamtego momentu, przez 6 lat stajemy się rozpoznawalni, jako program partnerski Dognet w Centralnej i Wschodniej Europie w krajach takich jak Polska, Słowacja, Czechy, Węgry i Rumunia. Nie chcemy stać się kolejnym, globalnym programem partnerskim. Chcemy każdego klienta traktować wyjątkowo, zapewnić szybkie i wyczerpujące informacje. Naszym priorytetem jest pomagać i doradzać wydawcom w prowadzeniu kampanii, aby zapewnić im jak najlepsze efekty. Działamy proaktywnie i wypłacamy zarobki w jak najkrótszym czasie. Zwykle po 2-3 dniach po otrzymaniu faktury, wydawcy mogą cieszyć się już funduszami na swoim koncie.

Naszą dodatkową, mocną stroną jest to, że reklamodawcy nie ponoszą kosztów za dołączenie do sieci Dognet. Z tego powodu, rozwijamy się na rynku polskim coraz szybciej i przyciągamy wydawców coraz większą ilością kampanii.

Posiadasz stronę internetową i odwiedzających ją gości? Myślisz o jej zmonetyzowaniu, ale nie zawsze jest łatwo sprzedać powierzchnię reklamową? Nie łatwo jest przekonać reklamodawcę do promocji jego produktów, tym bardziej, kiedy nie masz tysięcy odwiedzin miesięcznie. Trafiłeś w dobre miejsce, mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Czym jest marketing afiliacyjny?

Marketing afiliacyjny to kanał marketingu internetowego, w którym firmy (określane, jako reklamodawcy lub handlowcy, czyli np. sklepy internetowe) wynagradzają wydawcom (np. blogerom lub magazynom) ich wyniki promujące ofertę, czyli np. sprzedaż.

Innymi słowami. Jeśli jesteś wydawcą, możesz wykorzystać potencjał swojej strony, by polecać czytelnikom pewne produkty. Kiedy zdecydują się oni kupić produkt na podstawie Twojej rekomendacji, otrzymasz od reklamodawcy prowizję ze sprzedaży i w ten sposób zarabiasz.

A skąd będę wiedzieć, że ktoś kupił produkt, który polecałem?

I właśnie po to tutaj jesteśmy – Dognet – sieć partnerska śledząca tę sprzedaż.

Zarejestruj się bezpłatnie >>

Nasz międzynarodowy zespół zapewnia wsparcie w każdym języku kraju, w którym nasza platforma funkcjonuje. Nie musisz się obawiać się więc bariery językowej, mówimy również po polsku.

Dognet specjalizuje się w promocji następujących kategorii:

MODA I URODA

MARKscrub.pl proponuje ziarniste, kawowe peelingi do ciała i przy sprzedaży ich produktów można zarobić nawet 15 % na prowizjach.

Bizuteria-eshop.pl posiada złotą (12% prowizji) oraz srebrną (8%) biżuterię z diamentami i kamieniami szlachetnymi. W ofercie mają także biżuterię tytanową, stalową i z wolframu, na której również można zarobić 8% na prowizjach.

Amiatex.pl to sklep internetowy, w którym można znaleźć szeroki wybór najmodniejszej odzieży damskiej. Handlowiec oferuje 12% prowizji.

ZDROWIE I ODŻYWIANIE

Do tej pory najbardziej rozwinięta kategoria na naszej platformie. Zalicza się do niej 5 reklamodawców.

ZeroNicotin.com posiada specjalną pastę do zębów, która pomaga rzucić palenie bez nikotyny. Promując, można zarobić nawet 30% od ceny produktu.

Dropsdiet.co.uk to środek wspomagający odchudzanie, sprawia, że osoby pragnące schudnąć czują się nasycone przez cały dzień. Dropsdiet aktywuje metabolizm i szybko spala kalorie. Prowizja to 30%.

F-Burner.com zapewnia produkt pomagający wyrzeźbić ciało podczas treningów. Prowizja – 30%.

Zerex.pl ma w sprzedaży, bez recepty, certyfikowane tabletki na potencję. Mają naturalny skład, zwiększają libido, erekcję oraz sprawność seksualną, prowizja 30%.

PottMaxxx.com to również tabletki na potencje, zapewniające silniejsze i niezawodne erekcje. Prowizja 30%.

DOM

Posiadamy 2 reklamodawców w tej kategorii. Pomagają oni klientom w urządzaniu domu, mieszkania, ogrodu oraz innych miejsc związanych z pracą lub wypoczynkiem. Sklep 4home.pl oferuje 7% prowizji, kokiskashop.pl – 8%.

SPORT

Zajo oferuje 11% prowizji na wysokiej jakości odzież wierzchnią, akcesoria i ubrania do outdoor-owej przestrzeni.

Nasze aktualne kampanie można znaleźć pod linkiem: edognet.pl/kampanie/

Za każdą rejestrację dostaniesz również bonus w wysokości 10 EUR! Oznacza to, że podczas wypłacania środków za promowane produkty 10 EUR wędruje na twoje konto.

Zacznij zarabiać już teraz >>

Anika Adamczyk

Affiliate Manager for Poland

Więcej artykułów, które mogą Cię zainteresować

Kampanie dostępne w naszej sieci: