O nas

Wydajemy książki o online marketingu i marketingu afiliacyjnym dla Czech i Słowacji

W ramach ekspansji sieci dla nas ważne tworzyć i uczyć nowych wydawców. To dla naszych reklamodawców kluczowe – mieć dobrych wydawców. Z tego powodu w ostatnich latach wydaliśmy 4 publikacje mające na celu wspieranie wydawców. Zdajemy sobie sprawę, że w ten sposób pomagamy również konkurencji, natomiast ktoś to robić musi. To robimy to my. Z punktu widzenia poniesionych kosztów to nie jest korzystne dla nikogo. Dla nas też nie. Jednak uważamy, że to przyszłość, za którą będziemy walczyć dla reklamodawców i wydawców.

Ostatnia publikacja przerosła oczekiwania. Pierwsza książka miała około 120 stron. Nad ostatnią książką pracowało powyżej 40 blogerów i ekspertów na marketing online a zawiera 400 wspaniałych stron. To jest to co ruszy rynek do przodu. To jest to co zrobi marketing afiliacyjne jeszcze bardziej efektywny. To jest to co robimy dla całego rynku.

Online marketing

Jak stworzyć zarabiającą stronę internetową

Obszerna publikacja autorstwa 30 specjalistów przybliża cały marketing online. Szczegółowo skupia się głównie na marketing afiliacyjny i tworzenie zarabiającej strony internetowej wydawcy. Pierwotna wersja została wydana w roku 2018. W 2019 została zaktualizowana i uzupełniona. Aktualnie zawiera ponad 500 stron.

Blog Hero Academy

Jak stworzyć zarabiającą stronę internetową

Blogerzy są w czasie “pustych“ influencerów gatunkiem zagrożonym. Z tego powodu zdecydowaliśmy się wydać książkę w celu wesprzeć cały rynek blogów. Oczywiście, przyciągamy uwagę na marketing afiliacyjne jako jedną z możliwości zarabiania. Nad książką pracowało ponad 40 blogerów i specjalistów od marketing online. Książka się różni od tej o marketingu online w 95%.