O nas

HotDognet affiliate meetups

Kilka razy w roku organizujemy spotkania afiliacyjne dla wydawców z nazwą HotDognet. Tradycyjnie dwa razy w Bratysławie – Bożonarodzeniowy oraz Letni. W ostatnich latach HotDognety robimy też na Węgrzech, w Czechach i nawet w Rumunii.

Jest dla nas ważne edukować know-how wydawców. Dlatego te spotkania głównie dla nich. Reklamodawcy potrzebują ciągle nowych i dobrych wydawców.HotDognet to idealne miejsce dla networkingu.

Marketing afiliacyjny na konferencjach

Często i chętnie występujemy na konferencjach, które dbają o dobre imię rynku afiliacyjnego. Prezentujemy na Słowacji, w Czechach, na Węgrach i Rumunii.

Jest dla nas istotne być w kontakcie z możliwościami, które affiliate oferuje. Z tego powodu uczestniczymy również na ecommerce zabawach, wydarzeniach sportowych albo różne “campy“ ako WordCamp, BarCamp.

Książka dla reklamodawców o programach partnerskich

W ramach edukacji nie zapominamy ani o reklamodawcach. Przygotowaliśmy wspaniałą książkę specjalnie dla nich. Zawiera informacje dla sklepów internetowych oraz ecommerce projekty jak stworzyć program partnerski sprawnie, uczciwie i głównie efektywnie dla wszystkich stron.

Mamy książkę w języku słowackim, czeskim i nawet po węgiersku. Zawiera również kilkanaście filmów i przykładów. Chcesz jeden wydruk? Po prostu skontaktuj się z nami, a wyślemy Ci go. 😉

Wykłady dla szkół

Ponieważ książka na magazynie nie nadaje się do niczego, chętnie prowadzimy wykłady na uczelniach. O czym? Przecież o marketingu afiliacyjnym. O tym jak studenci mogą zostać wydawcami i tworzyć projekty online.

Studenci są zainteresowani i często zostają aktywnymi wydawcami sieci, co nam sprawia wielką przyjemność. Około połowa nakładu każdej naszej książki została przekazana właśnie studentom. Wierzymy, że edukacja jest istotna a i z tego powodu edukujemy i zawsze będziemy edukować.