Usługi dla reklamodawców

Sieć afiliacyjna jako partner kluczowy

Różnica między siecią Dognet i innym dużymi rozwiązaniami afiliacyjnymi jest w naszym podejściu. Często i chętnie robimy rzeczy, o których ci duży nawet nie pomyślą, albo ich zrobić po prostu nie mogą. Nie przynosimy tylko rozwiązanie techniczne, ale usługę kompleksową, która działa według modelu success fee.

Jakie kampanie są dostępne
w naszej sieci?

Kiedy szukałem firmę dla współpracy afiliacyjnej, zdecydowałem się wybrać Dognet z kilka powodów. Po pierwsze działają na rynku czeskim i słowackim, dalej przekonali mnie warunki i głównie przyjazne podejście przedstawicieli firmy Dognet. Pomimo braku elastyczności technicznej naszej firmy, początkowa integracja była łatwa i szybka. Podczas komunikacji z siecią jestem szczególnie zadowolony z przejrzystości i przeglądu wyników.
Nasza wzajemna współpraca jest stosunkowo krótka, jednak od samego początku nie tylko spełniła moje oczekiwania, ale wręcz je przekroczyła i liczę na to, że będzie trwała i owocna.

Šimon Radil

Internet Marketing Manager, Möbelix 

Więc co od nas otrzymujesz?

  • System bez opłat za wstęp lub stałych opłat dla prawie wszystkich
  • Pokrycie wypłacania należności wydawcom
  • Podstawowe pozyskanie nowych wydawców do programu
  • Komunikacja z TOP partnerami Twojego programu partnerskiego
  • Promocja programu w sieciach społecznościowych oraz w mailingu
  • Pomoc w zarządzaniu programem i, w stosownych przypadkach, w ocenie
  • Aktywny nadzór jakości trafficu

Długoterminowa współpraca

Naszym celem jest Twój skuteczny program partnerski. Dopóki nie będziesz zadowolony i nie będzie Ci to wychodzić, my też nie możemy być zadowoleni. „Weźmiemy Cię za rękę” i przeprowadzimy Cię przez cały proces.“ Nie chodzi o to, żeby Ci dać pusty system i zostawić Cię bez pomocy.

Dbamy o komunikację

Dognet dba o szybką komunikację i edukowanie rynku. Z tego powodu regularnie robimy rekrutacje nowych wydawców dla reklamodawców i całej sieci w celu osiągnąć jak najlepszą wydajność dla programów partnerskich.

To co w innych sieciach usługa płatna to my robimy automatycznie w ramach naszych usług. To wszystko w celu zapewnić najlepszą możliwą obsługę dla naszych wydawców i reklamodawców.

Dávid Puha

Head of Business Development

Zapewniamy uczciwe podejście i usługi w całej CEE. Głównymi dla nas rynkami są Słowacja, Czechy, Węgry, ale możemy również pokryć programy partnerskie dla Rumunii, Polski, a w 2020 roku także Słowenii i Chorwacji.

Jesteśmy tu dla Ciebie.