O nas

Jesteśmy lokalną siecią afiliacyjną, która w 100% rozumie potrzeby rynku. Obsługujemy 0 programów partnerskich i współpracujemy z 0 wydawcami. Od roku 2013 przynieśliśmy reklamodawcom 0 efektów oraz obrót w wysokości 0 €. Dotychczas wypłaciliśmy wydawcom prowizje w wysokości 0 €.

Sieć jako uczciwy pośrednik dla Twoich programów partnerskich

Jesteśmy do dyspozycji dla reklamodawców i wydawców już ponad sześć lat i dbamy o jakość naszych usług. Nasza sieć nie jest tylko rozwiązaniem technicznym, albo lokalnym oddziałem innej sieci. Sieć budowaliśmy od zera dlatego jest nastawiona jak nasza cała firma – „fair”. Dla reklamodawców i wydawców często robimy i niemożliwe, żeby wiedzieli, że jesteśmy tutaj dla nich.

Dlaczego akurat Dognet?

Na rynku jest kilku graczy, nie tylko my. Każda sieć specjalizuje się na coś, wyróżnia się. W czym my? Pracujemy z różnymi wydawcami od największych do małych blogerów. Skupiamy się głównie na tych wydawcach, którzy tworzą treść – content.

Sieć prowadzimy sami, zależy nam na jakości. Dzięki temu polegają na nas tysiące wydawców i stówki reklamodawców. Ułatwiamy im życie i tworzymy wspierające współpracę środowisko.

Štefan Polgári

Dyrektor zarządzający i założyciel sieci Dognet

Będę szczery. Takim staram się być w życiu i w biznesie. Sieć powstała jak czysto słowacka sześć lat temu. Chcieliśmy dostarczyć pełnowartościową sieć na Słowacji. Po drodze dużo nauczyliśmy się i z one-man show powstał zespół składający się aktualnie z więcej niż dziesięć osób.

Dognet to nie jest rozwiązanie techniczne albo sieć zagraniczna. To usługa, za ktćrą stoją prawdziwi ludzi, na których można polegać.

Z caszem zrozumiałem, że nasze podejście można zastosować i „sprzedać“ i w Czechach, poźniej na Węgrzech i na Bałkanach. Dlaczego? Nie udawamy, że jesteśmy mistrzami świata, ale słuchamy oczekiwania wydawców i reklamodawców. Nie bierzemy ich za pewnik.

Szczerze mowiąc nie mamy najlepsze rozwiązanie na rynku. Znajdziecie lepszych “koderów“. Jednak wiem na pewno, że nasz system w 100 % zapewnia wszystko co reklamodawca i wydawca w rzeczywistości potrzebują.

Nasza sieć to usługa, komunikacja, profesjonalność i wartość dodana.

I według mnie to właśnie reklamodawca i wydawca potrzebują. Jak na przykład wyścigi Formuły 1. Zwycięstwo nie zależy od najszybszego kierowcy. Wygrywa ten co ma najlepszy zespół. I ja jestem dumny z mojego zespołu. Nie z kodu źródłowego, ale z ludzi w Dognecie.