O nas

Štefan PolgáriManaging Director

Jako współzałożyciel sieć prowadzę do dziś. Od pustego systemu bez reklamodawców i wydawców do działającej sieci to była długa droga. Jednak wierze w uczciwość i otwartość w biznesie i w ramach kultury firmy. Cieszę się, że jesteśmy siecią niezależną, która nie ma żadną centralę i stoimy na własnych nogach, bez inwestorów i długów.

Jestem mega dumny z naszej pozycji i działań w ramach edukację rynku afiliacyjnego. Wydaliśmy kilka książek, email kurz, organizujemy konferencje i spotkania. Wszystko z celem zbudować cały rynek i nie tylko czekać, kiedy ktoś się zarejestruje. Jest to trudne i dosyć drogie, ale właściwe.

Petronela PivarčiováCountry Manager Dognet Slovakia

W ramach sieci Dognet pracuję nad rozwojem marketingu afiliacyjnego na słowackim i czeskim rynku. Oferuję sklepom internetowym możliwość pozyskania nowych klientów i sprzedaż na podstawie systemu efektów. Reklamodawcy mogą w ten sposób zdywersyfikować swoje źródła klientów oraz uzyskać powierzchni reklamowej w Internecie, z która inaczej nie skorzystaliby.

Moim głównym zadaniem jest współpraca biznesowa, pozyskania nowych klientów oraz opiekuję się głównie reklamodawcami słowackich i czeskich programów partnerskich. Do niedawna byłam odpowiedzialna za faktury i obowiązki związane z efektami wobec reklamodawcom i wydawcom.

Zawsze znajdą się również jednorazowe większe czy mniejsze zadania związane z rozwojem i ulepszeniem sieci, warunków współpracy oraz zwiększania efektywność programów partnerskich.

W między czasie staram się też poznawać nowych ludzi na spotkaniach biznesowych albo konferencjach czy meetupach.

Regularnie spotykam się też z nowymi wyzwaniami, które mnie ruszaj do przodu i wierze, że tento trend w pracy się nie zmieni. 🙂

Roman DobiášCountry Manager Dognet Czechia

Jestem odpowiedzialny za działania Dognet w Czechach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o marketingu afiliacyjnym, rozważasz dołączenie swojego e-sklepu do świata afiliacyjnego, chcesz bez zobowiązań ocenić potencjał, nie wahaj się z nami skontaktować mailem lub telefonicznie. Nawet jeśli nie masz z marketingiem afiliacyjnym pozytywnych doświadczeń i nie byłeś zadowolony. Zawsze mi chodzi o to, żeby programy partnerskie były korzystne długoterminowo i również żeby były atrakcyjne dla wydawców. Po prostu klasyczny win-win. Natomiast kiedy mam wątpliwości albo nie widzę potencjału zawsze to powiem z góry.

W biznesie i marketingu pracuje już 25 lat. Zaczynałem w dziedzinie telekomunikacji o ostatnich 10 lat zajmuję się marketingiem online. Pracowałem w agencji marketingu online Sherpas (poprzednio Dobrý web) gdzie zdobywałem dużo doświadczeń na temat budowania i optymalizacji stron internetowych oraz strategii marketingowych online dla większych i mniejszych klientów. Dobrze znam też punkt widzenia reklamodawcy, funkcjonowanie i rozwój sklepów internetowych, ponieważ 3 lata zarządzałem apteką online.

Dzięki tym doświadczeniom potrafię zrozumieć cele, oczekiwania i możliwości reklamodawcy z jego punktu widzenia, więc jestem w stanie lepiej znaleźć optymalne i ekonomicznie sprawne rozwiązanie programów partnerskich.

Dávid PuhaHead of Business Development

W Dognecie jestem odpowiedzialny również za rozwój nowych rynków i ekspansję w Europie centralnej i wschodniej. Jestem w kontakcie z klientami, partnerami i agencjami we wszystkich pięciu krajach, gdzie Dognet obecnie działa. Dogadam się po słowacku, węgiersku czy angielsku. Pomagamy w tym zespół wspaniałych kolegów, którzy władają językiem obcym konkretnych krajów na poziomie zaawansowanym. Najwięcej skupiam się na Węgrzech, ponieważ tam rośniemy najszybciej oraz w dziedzinie marketingu afiliacyjnego jest tam jakaś “cisza“.

Natomiast my staramy się to zmieniać i obudzić cały rynek. Powoli osiągamy nasz cel i już nam się udało rozpocząć kilka większych programów partnerskich. Nie robimy to tylko “za biurkiem“ ale regularnie jeździmy do Budapeszcie na ekspozycje i konferencje, nawet organizujemy własne meetupy i w ten sposób wzmacniamy rozwijające się węgierskie społeczeństwo afiliacyjne.

Júlia BačíkováKey Relationship Manager

Nazywam się Júlia i w Dognecie zaczynałam jako pracownik dorywczy podczas studiów. Teraz pracuje na maxa już 4 lata. Byłam odpowiedzialna za rynek czeski jako Country manager, pozyskiwałam nowych reklamodawców i wydawców oraz opiekowałam się istniejącymi programami partnerskimi. Poza tym zajmowałam się też różnymi projektami wewnętrznymi Dogentu.

Obecnie pracuję jako Key Relationship Manager i skupiam się głównie na współpracę kluczowe i relacją między wydawcami oraz reklamodawcami. Jestem w codziennym kontakcie z reklamodawcami i staram się oferować co największą wartość dodaną i opiekę. Wymyślam sposoby, jak osiągnąć co największe zadowolenie i korzyść programów partnerskich obuch stron. Większość dnia pracuję na komputerze, ale więcej mi się podoba spotykać się z ludźmi osobiście na umówionych spotkaniach albo na różnych wydarzeniach marketingowych, konferencjach, ekspozycjach, w których jako Dognet uczestniczymy. Podsumowując, gdziekolwiek się spotkamy chętnie z Tobą pogadam.

Veronika AlmásiováRelationship Manager

W Dognecie zajmuje się naszymi nowymi i istniejącymi wydawcami. Jestem odpowiedzialny za komunikację z słowackimi i czeskimi wydawcami od ich pierwszego kontaktu z siecią.

Pomagam wydawcom zacząć z marketingiem afiliacyjnym, radzę jak właściwie pracować z programami partnerskimi w ramach ich projektów albo odpowiadam na różne pytania związane z tematem. Sprawdzam strony internetowe wydawców i wprowadzone programy partnerskie i w przypadku potrzeby proponuję ulepszenia. Sprawdzam również kto i w jaki sposób promuje nasze programy partnerskie.

W Dognecie staramy się robić wszystko na maxa. Zadowolenie klientów jest dla nas bardzo ważne. Dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu pomożemy udoskonalić Twój projekt. Wymyślamy i wdrażamy innowacje, żeby to co robimy miało sens. Ale głownie, w naszą pracę wkładamy serduszko.

Eva KmeťováFinancial Manager

Jako menedżer finansowy jestem odpowiedzialna za wszystkie kwestie finansowe w firmie. Moje obowiązki związane z wystawianiem faktur, ściąganiem długów albo wypłacaniem efektów wydawcom.

Ponieważ zadowolenie naszych wydawców i reklamodawców jest dla nas priorytetem, w przypadku wszelkich pytań lub problemów odnośnie finansów jestem dla nich codziennie do dyspozycji.

Cały zespół Dognet prowadzony przez Štefana to świetni ludzie tworzący fajną atmosferę, którą może poczuć, każdy kto nawiąże kontakt z siecią Dognet.

Ondrej TakáčProduct & Project Manager

Nazywam się Ondrej i jako Menedżer Afiliacyjny zajmuję się naszymi wydawcami, wprowadzeniem i sprawdzaniem programów partnerskich, śledziem statystyk, rozwiązywaniem problemów itd. Naszym wydawcom pomagam nie tylko z problemami technicznymi, ale też w kwestiach marketingowych, ponieważ pracowałem ponad sześć lat w agencji JANDL jako menedżer digitalnych projektów.

Poza opieką nad wydawcami, jestem odpowiedzialny za kwestie techniczne całej sieci Dognet. Zajmuję się wprowadzaniem nowych programów partnerskich, sprawdzam sprawne działanie trackingów, szukam błędów, rozwiązuje ewentualne problemy, ulepszam…

W porównanie do innych firm w Dognecie mi się bardzo podoba, że kiedy macie dobry pomysł i chcecie coś zmienić, nie trzeba trzech meetingów i wydłużone przekonywanie zarządu. Po prostu powiem co chcę zmienić, dogadamy się z Štefanem i działamy. Dzięki temu jesteśmy w stanie natychmiast reagować na potrzeby wydawców i reklamodawców i udoskonalać naszą sieć bardzo szybko.

Šimon PavliščákHead of Affiliate Management

W Dognecie pracuję jako Menedżer Afiliacyjny i tworze dwójkę z kolegą z pracy Ondrejem. Jestem odpowiedzialny głównie za integrację nowych programów partnerskich w sieci. Programy partnerskie rozpoczynam w sieci we wszystkich pięciu krajach – Słowacja, Czechy, Węgry, Rumunia i Polska. Powoli ale pewnie rozrastamy się też na rynek słowiński i chorwacki.

Rozpoczęte programy partnerskie następnie wypromuje między wydawcami w różnych mediach społecznościowych i grupach. Jestem w codziennym kontaktu z naszym reklamodawcami i wydawcami. Z reklamodawcami konsultuję samotny proces integracji programów partnerskich i związane z nim kwestie jako przesłanie danych logowania do administracji, materiały promocyjne, wprowadzania kodów trackingowych, rozpoczęcie programu i opieka. Oczywiście podczas rozpoczętego programu partnerskiego sprawdzam przebieg i poprawność jego działania głównie po stronie technicznej. Jestem w stanie wcześnie odkryć problem z trackingiem i od razu uprzedzić reklamodawca i załatwiać sprawę. Z wydawcami komunikuję odnośnie sprawdzania poprawności wprowadzania programów partnerskich do ich własnych projektów oraz odpowiadam na ich różne pytania odnośnie odnośnie bieżących programów. Również jestem odpowiedzialny za to, kto i w jaki sposób promuje programy partnerskie.

Vojtěch BartoněkAffiliate Manager Czechia

Jestem nowym wsparciem dla czeskiego zespołu w sieci Dognet. Jako menedżer afiliacyjny zajmuję się rozwojem i optymalizacją marketingu afiliacyjnego na czeskim rynku. Jestem odpowiedzialny za zdobywanie nowych klientów oraz opiekuję się istniejącymi programami partnerskimi. Jestem w kontakcie z reklamodawcami od początku naszej współpracy, aż do punktu promowania i szukania najlepszego rozwiązania specjalnie dla nich.

Już trzecim rokiem poruszam się w świecie marketingu afiliacyjnego i miałem możliwość spróbować działanie marketingu efektywnościowego z różnych punktów widzenia. Dzięki moim doświadczeniom potrafię Ci pomóc zoptymalizować Twój projekt, zapewnić promowanie za pomocą różnych narzędzi i w taki sposób właściwie wykorzystać potencjał sieci.

Cieszę się, że mogę być częścią projektu, który mi pozwala ciągle pracować na siebie. Dzięki świetnemu działaniu całego zespołu oraz indywidualnemu podejściu do każdego reklamodawcy, Ty też możesz uzyskać wyjątkową współpracę i możliwość doskonalić śwój projekt.

Michal MikolkaMichal MikolkaAffiliate Manager+421 948 049 212
Pal PushkashPal PushkashAffiliate Manager
Tomáš MorvaiTomáš MorvaiAffiliate Manager for Hungary
Cosmina TcaciucCosmina TcaciucAffiliate Manager for Romania
Cedo VelasevicCedo VelasevicAffiliate Manager for Croatia and Slovenia
Tomáš JančTomáš JančWeb Developer
Miro SenkaMiro SenkaWeb Developer
Michal HolukaMichal HolukaWeb Developer
Marián SolnicaMarián SolnicaWeb Developer